Pondělí, Leden 20, 2020

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

MUDr. Jarmila Seifertová je kvalifikovaná praktická dětská lékařka. Vlastní praxi v Kladně - Kročehlavech vede od roku 1992. Její praxe je akreditována pro pregraduální i postgraduální výuku. Neustále se věnuje svému dalšímu lékařskému vzdělávání. Domluví se anglicky, částečně rusky.

Naše služby

  • Poskytujeme konzultaci, ošetření i vyšetření dětí a dorostu do 19 let. Poskytujeme konzultace po telefonu. Novorozence navštívíme doma do 72 hodin po propuštění z porodnice.
  • Na vyžádání recepty pro pravidelnou medikaci pro pacienta připravíme předem.
  • Očkujeme všechny vakcíny dle platného očkovacího kalendáře a též očkování na vyžádání, kromě očkování do exotických zemí.
  • Provádíme pravidelné preventivní prohlídky, na které pacienta pozveme pozvánkou, telefonem nebo sms zprávou.
  • Nabízíme odběry na laboratorní vyšetření přímo v ordinaci. Vyšetření CRP provádíme na počkání. Pomůže nám orientačně stanovit tíži onemocnění.
  • Máme dobrou návaznost na všechna odborná pracoviště.

V naší ordinaci máme zavedený plně objednávací systém pro zdravé, nemocné, kontroly po nemoci i preventivní prohlídky. K dispozici všech pacientů je možnost zavolat na pevnou linku nebo mobilní telefon. Dle aktuálních možností jsme připravení v průběhu celého dne podat i telefonní konzultaci, základní rady.

Čekárna má rozlohu 50m2, maminky tedy mohou mít kočárky u sebe a ještě zbude místo na invalidní vozík. Pro zkrácení dlouhé chvíle je v čekárně televize s 60 minutovou smyčkou zábavných i poučných pořadů, které se každý měsíc mění. Je zde také hodně hraček, stoleček vhodný pro malování dětí, rodiče u nás najdou dostatek informačních i reklamních materiálů.

Od roku 2015 jsme rozšířili prostory. Máme nyní dvě ordinace a větší zázemí u čekárny. Ordinují dvě lékařky, které plně vykrývají ordinační hodiny.

Kontakt

Dětská ordinace Kročehlavy, s.r.o.

MUDr. Jarmila Seifertová
MUDr. Hana Protivová
sestra Martina Kytková

Litevská 2720
Kladno - Kročehlavy
272 01

telefon - 312 666 500
mobil - 604 823 723

lekarka@ordinace-seifertova.cz

Jak se k nám dostanete?
Ordinace je 3 minuty chůze od konečné stanice městského autobusu č.6 a 3 a jsou zde i stanice autobusů do Prahy.
Dostupnost je dobrá i autem, za budovou je parkoviště. Vchod je z průchodu v přízemí bezbariérové budovy.

 

MAPA - kudy k nám

Dnes26
Tento měsíc954
Celkem105675